Dostupnosť tovaru

Nakoľko sa snažíme pre našich zákazníkov ponúkať široký výber druhov spodnej bielizne, farieb a veľkostí, tak spodné prádlo Calvin Klein je na objednávku s dobou dodania 14 až 30 kalendárnych dní ak nie je pri konkrétnom produkte uvedený iný stav dostupnosti.
 
VYSVETLENIE ZÁKLADNYCH POJMOV DOSTUPNOSTI
 
"Skladom"
Tovar je skladom pripravený k okamžitému odberu. Predpokladané doručenie na Vami zadanú adresu je do troch pracovných dní.
 
"Externe skladom"
Tovar je dostupný na externom sklade, alebo skladom u dodávateľa. Predpokladané doručenie na Vami zadanú adresu sa pohybuje od troch do piatich pracovných dní.
 
"Na objednávku"
Tovar je bežne dostupný na objednávku s dobou dodania 14 až 30 kalendárnych dní. Pri výnimočných prípadoch sa doba dodania môže predĺžiť.
 
"Na dotaz"
Na dostupnosť tovaru sa prosím informujte e-mailom na adrese predávajúceho intima@intima.sk. Toto označenie je používané pri starších kolekciách, ktoré sa už len dopredávajú.
 
"Posledné kusy"
Skladom sú dostupné posledné kusy tovaru. Spravidla býva stav uvedený ak je skladom jeden až tri kusy tovaru z druhu, farby alebo veľkosti.
 
"Vypredané"
Tovar je momentálne vypredaný. Bližšie informácie o predpokladanom naskladnení radi zodpovieme na e-mailovej adrese intima@intima.sk.
 
"Momentálne nedostupné"
Tovar je momentálne nedostupný. Dostupnosť tovaru je neznáma.
 
"Predaj skončil"
Tovar už nie je zahrnutý v našej ponuke a nie je možné ho zakúpiť ani objednať.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.