5 PRAVIDIEL PRI VÝBERE SPODNEJ BIELIZNE PRE ŽENU - TIPY PRE PÁNOV

Kupujete žene spodnú bielizeň? Myslite na týchto 5 jednoduchých pravidiel!

Pekná a originálna spodná bielizeň dokáže zapôsobiť ako vhodný darček pri akejkoľvek príležitosti. Môžete tak žene spríjemniť sviatok narodenín, prekvapiť ju na výročie alebo pohladiť jej srdce pod stromčekom. Aby však spodná bielizeň skutočne urobila obdarovanej radosť, je potrebné pri výbere dodržiavať 5 jednoduchých odporúčaní.

 

Kúpou spodnej bielizne by ste zdanlivo nemali nič pokaziť, avšak nevhodná veľkosť, príliš extravagantný kúsok alebo neobľúbená farba, môžu byť príčinou smutnej ženskej tváre ihneď po rozbalení alebo vyskúšaní si darčeka. A vy ste to pritom mysleli tak dobre.

 

Nenechajte si pokaziť romantickú chvíľu nepremyslenou kúpou a nesklamte seba a ani obdarovanú osobu. Na svete nie je nič krajšie, ako spokojná žena.

photodune-21578575-happy-love-couple-hugs-christmas-holidays-xxl-min

 

1. Vyberáte darček pre ženu, nie pre seba

Majte na pamäti, že vyberáte darček pre niekoho iného. V oblasti, akou je spodná bielizeň, na to treba myslieť dvojnásobne. Svoj vkus teraz odložte nabok a predstavte si, čo by sa danej žene mohlo skutočne páčiť, aký obľubuje štýl, farby, čo sa hodí k jej postave. Premietnite si jej obraz v hlave odhora dole. Určite máte chuť splniť si vlastné tajné fantázie, avšak bola by škoda, keby ostali zatvorené na veky vekov v skrini. Dajte prednosť žene a až potom si plňte svoje romantické sny. Perfektná spodná bielizeň by mala byť podľa žien hlavne pohodlná a príjemná na nosenie. To, že je navyše aj sexy, je len sladký bonus.

photodune-21020772-beautiful-sexy-lady-in-elegant-panties-and-stockings-xxl-min

 

2. Vhodná veľkosť je základ úspechu

Ak sa chcete zahrať na Jamesa Bonda, skúste nenápadne prebádať bielizník svojej vyvolenej a zistite jej presnú veľkosť. Môžete sa poobzerať aj po štýle a značkách, ktoré preferuje. Uvidíte, že takto získate istotu a sám sa budete tešiť už zo samotného nakupovania darčeka. Reakcia partnerky potom bude viac než pozitívna, pretože ocení námahu, ktorú ste na kúpu darčeka vynaložili. 

 

3. Vsaďte na kvalitu

Keď sa už rozhodnete spodnú bielizeň kúpiť, nemali by ste na nej šetriť. Neznamená to, že jej máte kúpiť dvojdielny set v cene polročnej výplaty, ale ani bombarďáky za pár eur. Predsa len ide o darček, ktorý si obdarovaná len tak sama nezaobstará.

 

4. Splňte jej sen

Tento bod nadväzuje na ten predchádzajúci. Viete, po čom vaša žena túži. Tušíte, čo by sa jej mohlo páčiť a skákala by vďaka tomu meter tridsať od radosti. Tak, na čo ešte čakáte? Smelo sa pustite do výberu tej pravej spodnej bielizne ešte dnes. Ste na správnej adrese.

 

5. Darčekové balenie je nutnosť

Možno to poznáte len z amerických filmov: obrovská darčeková krabica previazaná červenou mašľou a v nej nádherná spodná bielizeň. Do toho hrá v pozadí príjemná romantická melódia a vy sa tomu smejete. Skúste pri kúpe spodnej bielizne pre ženu odložiť tvrdý pancier pragmatického chlapa a potešte svoju partnerku aj pekným darčekovým balením. Veď predsa jej ten luxusný komplet nepodáte v igelitke alebo sáčku. Doprajte žene pocit, že je výnimočná. Tak, ako ste si ju rozbalili vy, tak si chce rozbaliť ona svoj jedinečný darček s novou spodnou bielizňou.

photodune-22941089-young-beautiful-couple-stand-near-window-embrace-hold-present-envelope-happy-smile-hispanic-man-and-xl-min