Nie je jedno, čo nosíte pod šatami!

Nie je jedno, čo nosíte pod šatami! Vyberte si nohavičky, v ktorých sa budete cítiť pohodlne, ale aj sexy

Aké majú byť dokonalé nohavičky? Také, ktoré sadnú ako uliate, nikde netlačia a navyše sa v nich cítite žensky a príťažlivo.

Poznáte to – nohavičiek a ponožiek nie je asi nikdy dosť. Veď každá príležitosť si vyžaduje niečo iné. Určite sa nepôjdete potiť do fitka v tangáčoch, alebo si na prvé rande neoblečiete vyťahané bavlnené gaťky. Našťastie je ponuka na trhu naozaj pestrá a vyberie si každá – zvodná femme fatale, ale aj športovo založená baba či milovníčka prírodných materiálov. My vám pomôžeme zorientovať sa a vybrať si tak, aby ste boli spokojná vy a, samozrejme, aj ten, kto vaše nohavičky uvidí :)

Najobľúbenejšie strihy

Klasický strih alebo bežné nohavičky

Priznajme sa bez mučenia, nie stále túžime byť super sexy a občas si jednoducho zvolíme pohodlie. Nohavičky klasického strihu sú ideálne pre každodenné nosenie. Siahajú do pása, zakrývajú zadok aj časť bokov. Ak rady nosíte znížené nohavice, vyhnite sa faux pas, že vám nohavičky vykúkajú spod riflí a zvoľte spodnú bielizeň so zníženým sedom (bedrový alebo bikinový strih). Pre milovníčky pohodlia odporúčame bezšvovú variantu. Ak máte rady francúzsku módu s vyvýšeným pásom, z našej ponuky si tiež určite vyberiete. Platí, že ani klasika nemusí byť nuda. V ponuke sú aj nohavičky klasických strihov so zmyselnou čipkou, čím sa stávajú naozaj elegantným kúskom vášho šatníka.

calvin_klein_nohavicky_intima

Brazílske nohavičky alebo brazilky

Ešte ste ich neobjavili? Tak najvyšší čas! Určite si ich zamilujete a vás partner tiež. Čaro braziliek spočíva v tom, že zakrývajú ale zároveň aj odhaľujú, a preto sú také sexy. Ich tajomstvo je v rafinovanom strihu, ktorý opticky zaguľacuje zadoček. A ešte bonus: Sú super pohodlné! Ak navyše zvolíte bezšvové brazilky, máte dokonalú spodnú bielizeň pod tenké priliehavé oblečenie alebo šaty.

brazilky_tommy_hilfiger_intimabrazilky_tommy_hilfiger_intima_2

Boxerky

Majú tak trochu chlapčenský look, ale mnoho mužov ich na ženách miluje. Sú to nohavičky so širokými bokmi, ktoré vzadu poodhalia časť zadočka, ale aj bruško. Ideálne pre športovo založené ženy – v ponuke sú aj funkčné verzie s priedušnými časťami, ktoré odvádzajú pot a vetrajú vašu pokožku. Chalansky drzé a žensky príťažlivé!

boxerky_spodne_pradlo_intima

Tangá

Svoju najväčšiu vlnu slávy už síce zažili, ale veľa žien na ne stále nedá dopustiť. Tangá sú ideálnou voľbou pod obtiahnuté outfity, ktoré nevyzerajú pekne, keď cez ne presvitajú obrysy nohavičiek. Charakterizuje ich látka na bokoch, ktorá prechádza pomedzi zadné polovičky. Niektoré ženy si na ne nikdy nezvykli, iné ich milujú. Tangá veľa odhaľujú, a preto ich zbožňujú aj páni. Pre ešte odvážnejšie dámy sú v ponuke string tangá, ktoré patria k nohavičkovému minimalizmu. Celkom odhaľujú zadok a po stranách – na bokoch, majú len pásiky látky.

tangace_spodne_pradlo_intima

Ako si vybrať?

Povieme to narovinu – to čo nosíte tam dole, ovplyvňuje to, ako sa cítite. Možno si poviete, veď je to len spodná bielizeň... Veď práve! Je to prvá vrstva toho, čo si obliekate, prvá vrstva vašej ženskej výzbroje, preto si dajte záležať. Neobliekajte si tangáče na cvičenie a na bežné nosenie nevoľte syntetické materiály, ale bavlnu. V spodnej bielizni sa musíte cítiť pohodlne, určite netrpte len preto, aby ste boli sexy. V ponuke je už veľa typov nohavičiek, ktoré sú super pohodlné a sexy zároveň.

Aké farby?

Jasné, občas môžete uletieť a dopriať si aj farebnejší a výstredný kúsok, ale keď sa budete držať farebnej schémy – telová, biela, čierna, vyhnete sa každodennej dileme, akú spodnú bielizeň si dať pod tento outfit, aby nepresvitala. Práve tieto farby by mali tvoriť základ vášho nohavičkového a podprsenkového arzenálu.

Čo k čomu?

Nohavičky vždy prispôsobte tomu, čo sa chystáte obliecť si. Ak si práve dnes obliekate rifle so zníženým pásom, mali by mať aj nohavičky znížený pás, aby vám pri každom hlbšom predklone nevykúkali. Keď máte pred sebou slávnostnú príležitosť a chystáte sa predviesť v obtiahnutých šatách, oblečte si pod ne bezšvové nohavičky, nechcete predsa, aby vám pod nimi bolo vidieť obrysy spodnej bielizne. Zradné v takomto prípade môžu byť aj tangá, lebo ak nemáte tip-top postavu, môžu vám na bokoch vytvoriť nepekné záhyby. Na optické maskovanie nedostatkov sú výborné rôzne tvarujúce a sťahujúce nohavičky.

bezsvove_nohavicky_intima

Na záver

Nezabudnite, že akýkoľvek strih môže vyzerať príťažlivo, ak majú nohavičky nádych luxusu a sú z kvalitných materiálov.