Prečo darovať svojmu partnerovi spodné prádlo?

Určite poznáte ten pocit, keď uvažujete o darčeku pre Vašu polovičku. Nie a nie dostať nejaký dobrý nápad alebo vymyslieť čosi originálne. A zrazu je to tu. Jedným z výborných tipov je obdarovanie spodným prádlom. Napríklad aj na Vianoce. Či to kupujú muži ženám alebo ženy mužom. Tieto darčeky potešia každého z nás.

 

Keď kupujú spodné prádlo ženy mužom

Vo všeobecnosti sú ženy v nakupovaní oblečenia viac zbehnuté. Vedia rozoznať materiály, strihy, farebné odtiene i módne trendy. Ak ide o darček pre mužov, vždy ho dôkladne premyslia. Rady sa vo svojich predstavách vyhrajú s módnymi kúskami. Preto u nich často vyhrá spodné prádlo, ktoré vedia vybrať podľa pohodlnosti, veľkosti alebo aktuálneho módneho prevedenia.

 

Darčeky pre pánov by mali byť vkusné. A spodné prádlo je jedným zo znakov dobrého vkusu.

 

Na výber sú rôzne druhy - boxerky, slipy, trenírky alebo v okrajových prípadoch aj tangá. Najskôr je veľmi potrebné zistiť si ich obľúbený strih prádla, obľúbené farby a samozrejme veľkosť. Ak zvažujete boxerky, môžete vyberať z extravagantných farieb, potlačí i rôznych strihov.

 

Tommy_Hilfiger_Nadal_INTIMA

 

A prečo kupujú spodné prádlo ženy mužom? Lebo vedia, že tento darček pre nich bude praktický, efektívny, pohodlný, a zároveň si rady obzrú svojho fešáka len napr. v boxerkách.

 

Keď kupujú spodné prádlo muži ženám

Muži a nákupy sú dva protipóly. Zvyčajne muži neradi nakupujú. Alebo ak aj radi, tak štýlom: rýchlo zobrať potrebné veci, zaplatiť a odísť. Žiadne dlhé prechádzanie sa, vyberanie, premýšľanie.
No ak sa rozhodnú, že svojej drahej darujú spodné prádlo, mali by si nájsť dostatok času na jeho nákup. Nohavičky a podprsenky si vyžadujú pozornosť, a zároveň istú dávku fantázie.


Ak sa páni zamerajú na podprsenky, je dôležité najskôr zistiť, akú veľkosť partnerka nosí a aký strih a štýl má najradšej. Úplným prekvapením pre ňu bude, ak zvolia netradičnú farbu podľa jeho vkusu.


Nohavičky sú ďalšie vhodné darčeky na Vianoce a iné sviatky. Ak vyberajú tento kúsok spodného prádla muži ženám, tak sa nepozerajú len na materiál, strih a farbu, ale zvyčajne im pri tom pracuje fantázia na plné obrátky. Veď ktorý muž sa nerád pozrie na ženu v spodnom prádle?

spodne_pradlo_damske_darcek


Prečo kupujú spodné prádlo muži ženám? Lebo im chcú dopriať pohodlie, luxus, pocit výnimočnosti, a zároveň si chcú sami dopriať pohľad na ženskú krásu.

 

Značková kvalita a nie lacný fejk

Či už riešia darčeky muži ženám alebo ženy mužom, vždy sa treba pozerať na kvalitu a cenu. V súčasnej dobe na nás číhajú rôzne lacné napodobeniny, ktoré sa predávajú pod značkou známej firmy. Povieme si, že je to lacné, tak sa to oplatí. Ale opak je pravdou.


Fejkové spodné prádlo so značkou Tommy Hilfiger alebo Calvin Klein za pár eur určite nebude originál. Veď tieto značky si dlhodobo udržiavajú svoju kvalitu a adekvátnu cenu na trhu.

 

Calvin-Klein-Underwear-spring-2019-ad-feature-image


A ak chcete potešiť svojho miláčika pekným spodným prádlom, určite si zvoľte pravé značkové kúsky.

 

Spodné prádlo s erotickým podtónom

Manželia, partneri či priatelia sa radi vzájomne obdarúvajú rôznymi darčekmi. Niekedy však chcú prekvapiť svoju polovičku niečím výnimočným, ba až erotickým. Vtedy treba nechať zapracovať fantáziu a kúpiť zvodné erotické spodné prádlo. Poteší nielen darujúceho, ale aj obdarovaného.

eroticke_pradlo_darcek


Prečo teda darovať erotickú bielizeň partnerovi? Lebo v konečnom dôsledku budú mať z neho pôžitok obaja.

 

Darčeky, darčeky a znova darčeky. Každá jedna partnerská dvojica či rodina ich rieši. A najmä na Vianoce. Budú to ponožky, pyžamo, šál, sveter, tričko, plavky, topánky? Ak sa neviete rozhodnúť, kvalitné spodné prádlo ako darček pod stromček poteší každého.