Rozdávame skvelé Sneaky Wipes!

Milí zákazníci,

určite ste si už všimli, že sme si pre vás pripravili na našom e-shope novú značku z Anglicka - Sneaky! Mnohým z vás ju určite netreba predstavovať. Ak však neviete o čo ide, tak vám ju veľmi radi predstavíme.

Značka Sneaky vznikla za účelom starostlivosti a čistoty najmä o obuv a doplnky. Dnešný trh ponúka skutočne veľké množstvo čistiacich prostriedkov za veľmi nízke ceny, ale žiaľ častokrát na úkor kvality.

Britská značka Sneaky má inú politiku. Ponúka nám čistiace prostriedky vysokej kvality za veľmi priaznivé ceny. Všetky čistiace prostriedky sme samozrejme dôkladne vyskúšali ešte predtým ako sme sa ich rozhodli zaradiť do našej ponuky.

Naším testom prešli úspešne a budeme veľmi radi ak kvalitu a praktickosť Sneaky posunieme ďalej aj naším zákazníkom.

Pri kažej objednávke od nás dostanete zdarma 1 ks testovacej vzorky čistiacej handričky Sneaky Wipes. Pri každej objednávke nad 80 Eur od nás dostanete zdarma plnohodnotné balenie čistiacich utierok Sneaky Wipes. POZOR: Hodnota objednávky 80 Eur je myslená bez prepravy a služby dobierka!

Čo sú Sneaky Wipes?

Sneaky Wipes sú obojstranné čistiace utierky na akýkoľvek typ obuvi. Utierky majú v sebe zapustený čistiaci roztok, ktorý pôsobí na znečistený povrch vašej obuvi a trením vyčistí povrch čistenej plochy. Balenie obsahuje 12 ks čistiacich utierok o rozmere 20 x 21 cm. Výrobca udáva, že sa jedná na 93% o biologicky rozložiteľný materiál. Veľkou výhodou je malý rozmer balenia. Utierky sú vhodné do auta, tašky či kabelky a v prípade znečistenia vašej obuvi ich máte neustále pri sebe.

SNEAKY-WIPES-001SNEAKY-WIPES-003SNEAKY-WIPES-002

Akcia platí do odvolania, alebo do vypredania skladových zásob.

Sneaky Wipes nájdete na tomto linku.