Súťaž so Sandrou

banner sutaz sandra (1)
 
Milí priatelia,
 
v spolupráci tentokrát s fitness blogerkou Sandrou sme si pre vás pripravili súťaž o obľúbené dámske legíny a štýlovú podprsenku značiek Calvin Klein. Súťaž prebieha prostredníctvom sociálnej siete Instagram od 01.12.2016 do 06.12.2016. Na Mikuláša potešíme dvoch náhodných súťažiacich, ktorí majú na výber z dvoch venovaných výhier:
 
- CALVIN KLEIN DÁMSKE LEGÍNOVÉ NOHAVICE MODERN COTTON PANT1 (čierna alebo šedá farba)
 
a
 
- CALVIN KLEIN LIFESTYLOVÁ PODPRSENKA CK ONE COTTON BRALETTE1 (čierna, šedá alebo biela farba)
 
Ako sa môžeš zapojiť do súťaže? 
 
1. Sleduj profil @intimask a @fitsandrus na Instagrame.
 
2. Zdielaj súťažnú fotografiu z nášho profilu na svojom Instagramovom profile s popisom "CHCEM VYHRAŤ *LEGÍNY/PODPRSENKU*". Do popisu napíš len jednu vec ktorú by si rád/a vyhral/a (podprsenku alebo legíny).
 
3. Na zdielanej fotografii označ profil @intimask @fitsandrus
 
 
V deň ukončenia súťaže v utorok 06.12.2016 o 20:00 zverejníme mená dvoch náhodných výhercov2 na našich Instagramových profiloch @intimask @fitsandrus. Každý z nás zverejní jedného výhercu.
 
Ďakujeme vopred za účasť a súťažiacim prajeme veľa štastia :)
 
INTIMA a Sandra
 
 
VÝHERCOVIA NAŠEJ SÚŤAŽE:
 
Legíny - @luciabetakova
Podprsenka - @barabaru9
 
 
1 V prípade ak si výherca vyberie farebnú variantu alebo veľkosť ktorá momentálne nie je skladom u vyhlasovateľa súťaže (INTIMA, spol. s r. o.), tak vyhlasovateľ súťaze výhru dodá výhercovi do 30 kalendárnych dní.
2 Výherca kontaktuje e-mailom alebo na Instagrame do directu vyhlasovateľa súťaže najneskôr do 3 kalendárnych dní od vyhlásenia výhercov za účelom informovania o svojich osobných údajov potrebných na doručenie výhry v rozsahu: meno a priezvisko, ulica a číslo popisné, psč a mesto/obec.