Vianočná súťaž s Jankou

Jana_banner1
 
Milí priatelia,
 
v spolupráci s Jankou Hrmovou sme si pre vás pripravili súťaž o 3x obľúbené dámske súpravy značky Calvin Klein. Súťaž prebieha prostredníctvom sociálnej siete Instagram od 18.12.2016 do 25.12.2016. Na 1. sviatok vianočný potešíme troch náhodných súťažiacich, ktorí majú na výber súpravu (tangá + podprsenka) v troch farbách podľa vlastného vkusu:
 
CALVIN KLEIN DÁMSKE TANGÁ MODERN COTTON THONG1 (biela, čierna alebo šedá)
 
a
 
CALVIN KLEIN ŠPORTOVÁ PODPRSENKA MODERN COTTON BRALETTE(biela, čierna alebo šedá)
 
Ako sa môžeš zapojiť do súťaže? 
 
1. Sleduj profil @intimask a @janahrmi na Instagrame.
 
2. Zdielaj súťažnú fotografiu z nášho profilu na svojom Instagramovom profile s popisom "CHCEM VYHRAŤ *NAPÍŠ FARBU* SÚPRAVU". Miesto *NAPÍŠ FARBU* uveď konkrétnu farbu, ktorú by si rád/a vyhral/a (biela, čierna, šedá).
 
3. Na zdielanej fotografii označ profil @intimask @janahrmi.
 
SÚŤAŽNÁ FOTOGRAFIA:
 
Jana_instagram1
 
V deň ukončenia súťaže v nedelu 25.12.2016 o 20:00 zverejníme mená troch náhodných výhercov2 na našich Instagramových profiloch @intimask @janahrmi.
 
Ďakujeme vopred za účasť a súťažiacim prajeme veľa štastia :)
 
INTIMA a Janka
 
 
VÝHERCOVIA NAŠEJ SÚŤAŽE:
 
Biela súprava - @szladicsekova
Čierna súprava - @h.lovasova
Šedá súprava - @terka_koc
 
 
1 V prípade ak si výherca vyberie farebnú variantu alebo veľkosť ktorá momentálne nie je skladom u vyhlasovateľa súťaže (INTIMA, spol. s r. o.), tak vyhlasovateľ súťaze výhru dodá výhercovi najneskôr do 30 kalendárnych dní.
2 Výherca kontaktuje e-mailom alebo na Instagrame do directu vyhlasovateľa súťaže najneskôr do 3 kalendárnych dní od vyhlásenia výhercov za účelom informovania o svojich osobných údajov potrebných na doručenie výhry v rozsahu: meno a priezvisko, ulica a číslo popisné, psč a mesto/obec.