ZNAČKY

ck_underwear_logo

Symbol minimalizmu, rebélie a unisex oblečenia, to je značka Calvin Klein. Meno nesie po svojom zakladateľovi, ktorý sa narodil do rodiny maďarských emigrantov. Práve horúca krv po rodičoch mu v jeho ceste za úspechom nebola na škodu. Ikonou sa brand Calvin Klein stal v 80-tych rokoch minulého storočia, kedy sa naplno pustil do provokatívnych kampaní aké značku zdobia dodnes. Spodná bielizeň Calvin Klein dnes patrí medzi najpredávanejšie vo svojej kategórii všade na svete a nosia ho ako celebrity, tak i úplne obyčajní ľudia. Vyniká príjemnými materiálmi a dokonalým priľnutím k telu. Komu spod nohavíc nevykúka ikonický pásik s nápisom Calvin Klein je módny barbar a minimálne jeden model z kolekcie tejto spodnej bielizne by mal mať doma každý vyznávač športovej elegancie. Ak chcete klasiku a máte radi legendy vyberte si Calvin Klein Underwear.

polo-ralph-lauren

Klasika, elegancia a charizma. Tak by sa dala charakterizovať značka Ralph Lauren, ktorá symbolizuje život na americkom východnom pobreží. Za dobu svojej existencie bola niekoľkokrát na dne, no autoritatívny návrhár ju vždy zdvihol z popola. Spodné prádlo z dielne Ralfa Laurena sa podobne ako ostatné oblečenie značky vyznačuje predovšetkým výberovými materiálmi a bezkonkurenčným pohodlím. Ak hľadáte extravaganciu, tu príliš nepochodíte. Lauren si vždy potrpel na solídnosť a eleganciu a také sú aj jeho dnešné modely. Neznamená to však, že sú nudné, naopak, vidieť, že ich navrhoval človek, ktorý má chuť žiť a stále dokáže udávať trendy. Ak hľadáte pohodlie, luxus a mimoriadnu kvalitu určite siahnite po značke Ralph Lauren.

001Logo_diesel

Možno vás to prekvapí, ale Diesel je talianska značka. Založil ju Renzo Rosso v roku 1979 v Talianskej dedinke Molvena. Spočiatku bola značka len súčasťou väčšieho konglomerátu, no postupne sa osamostatnila a od roku 1985 už podniká len pod svojim menom. Spodné prádlo Diesel je zamerané výlučne na mladých aktívnych ľudí a nesie v sebe provokatívnu auru vzdoru a rebélie. Na tom je ostatne založený aj marketing celej značky. Spodné prádlo Diesel sa vezie na rovnakej vlne, niežeby bolo roztrhané, ale klasiku a strnulosť v ňom nehľadajte. Naopak dominujú originálne, často až extravagantné modely, po ktorých však zákazníci šalejú. Diesel stavil na odvážne strihy a kvalitné materiály, no za veľmi rozumnú cenu, preto určite neváhajte a pokiaľ chcete vybočiť zo stáda jeho modely určite poriadne obzrite.


Moschino-Underwear

Talianska značka Moschino je na svete tretiu dekádu a zatiaľ do bodky napĺňa cieľ, ktorý dal jej zakladateľ Franco Moschino. Byť iný, ponúknuť hravosť, kreativitu, odvahu a vybočenie z radu. Presne také Moschino je. Hoci jej zakladateľ zomrel pred viac ako 20 rokmi, jeho nasledovníci sa snažia dodržiavať to, o čo sa počas svojho života snažil. Spodná bielizeň Moschino, rovnako ako celá značka, je veľmi ovplyvnená dielami Salvatora Dalího, excentrického umelca, ktorého samotný Moschino veľmi obdivoval. Vy sa tak môžete tešiť z toho, že ak si oblečiete Moschino zaručene nebudete rovnakí ako ostatní. Vyberte si obľúbenú farbu a buďte kreatívni.

Cena

2130
12130

Značky

Zobrazených položiek: 424
Tip Limitovaná kolekcia
Novinka Limitovaná kolekcia
Novinka Limitovaná kolekcia
Novinka Limitovaná kolekcia
Novinka Limitovaná kolekcia
Novinka Limitovaná kolekcia
Hore
Ďalšie produkty
424 položiek celkom